Tela Çanta

Tela Çanta günümüzde plastik poşetlerin yerine kullanılmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise yıllardır plastik poşet kullanımında çevrenin kirlenmesi ve bu poşetlerin geri dönüşüm için kullanılmamasıdır. Bir insan yıl içerisinde neredeyse 500 plastik poşet kullanıyor. Bu poşetler genellikle doğaya atılıyor. Plastikler yapıları gereği doğada çözünemiyor. Bu da çevre kirliliğine neden oluyor. Bunun önüne geçebilmek adına Tela çanta üreticileri olarak, iplik haline getirilmeden, doğal ve kimyasal lifleri içerisinde barındıran özel bir yöntemle elde edilen Tela kumaşlarından çanta üretimine başladık. Ayrıca tela çantalar çevre dostu olmasından dolayı, birçok firma tarafından da tercih edilmektedir. Plastik poşetler yerine, firmalar artık promosyon tela çanta kullanımına başladı. Böylece çevre kirliliğinin de önüne geçerek aynı zamanda ülke ekonomisine katkıda bulunuyorlar. Hatta müşterilerini tela çanta kullanımına yönlendirerek bilinçlendiriyorlar.

Tela Çanta

Tela Çanta, özellikleri bakımından çoğu alanda kullanılmaktadır. Genellikle tela kumaş jeotekstil, sağlık, inşaat, hijyen ve giyim alanlarında kullanılan, oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Fakat esnek olmasına nazaran yapısı hiçbir zaman bozulmaz ve kıvrılmalara neden olmaz. Tela çanta üreticileri olarak, kullanımı arttırmak amacıyla pek çok farklı renk, desen ve çeşitte üretim yapmaktayız. Hatta firmalar için özel olarak kendi logolarını ya da tasarımlarını basabilecekleri promosyon tela çanta modelleri de üretmekteyiz. Böylece firmalar üzerlerinde logoları bulunan promosyon çantalar ile hem reklamın yapmakta hem müşterilerini bilinçlendirmekte hem de ne denli çevre dostu ve duyarlı olduklarını göstermektedirler. Tela çanta üretiminde, ayrıca 100gram, 80 gram, 65 gram, 50 gram ve 45 gram çeşitleri bulunmaktadır. Poşetlere nazaran özellikle toplu alımlarda tela çanta fiyatları oldukça uygundur. Sürekli kullanılabilmesinden dolayı poşet israfını tamamen ortadan kaldıracaktır. Sizde tela çanta edinerek ve alışverişlerinizde bu çantaları kullanarak israfın önüne geçebilirsiniz.

Yaşam Kalitenizi Arttırın

Tela Çanta kullanarak yaşam kalitenizi arttırın. Çünkü çevremiz plastik poşetlerden dolayı oldukça kirleniyor. Bu poşetler doğada uzun yıllar boyunca kalıyor ve maalesef yok olmuyor. Çünkü çözünebilir bir maddeden yapılmıyor. Ayrıca ne kadar dikkat edersek edelim, sokaklarımız, denizlerimiz kısaca ülkemiz poşetler yüzünden kirleniyor. Pek çok bilinçli ülke uzun yıllardan beri geri dönüşüm sağlayabilen tela çanta kullanımına geçmiş durumda. Tüm bu plastikler ve naylon poşetler yaşam kalitemizi düşürürken, ülkemizin ekonomisine de büyük zararlar vermektedir. İleride büyük sorunlara yol açabileceğinden dolayı Tela çanta üreticileri olarak harekete geçtik. Daha fazla renk ve çeşitlerde çanta üreterek insanların bu doğa dostu çantaları kullanmasını sağlamaya çalışmaktayız. Ayrıca tela çanta fiyatları ise oldukça uygun ve avantajlıdır. Çantalar tek kullanımlık değildir. Günlük yaşamımızda alışveriş yaparken size tela çanta kullanımına önem vermelisiniz. Hatta hala plastik ve naylon poşet kullanan firmaları bu konularda bilinçlendirebilirsiniz.

Kaliteli Tela Çanta

Tela Çanta kumaş özellikleri bakımından oldukça esnektir. Tela kumaşlar ise oldukça geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Fakat esnediğinde yapısı bozulmaz ve yeniden eski haline gelir. Her zaman şeklini koruyan bir özelliğe sahiptir. Kıvrılmayı önler, bu sebeple giyim alanlarında da yakalarda, manşetlerde, ceplerde ayrıca omuzlarda kullanılmaktadır. İplik haline getirilmemiş tela, doğal ya da kimyasal liflerin özel bir yöntem ile kaplanması sonucu elde edilen kumaşlardır. Pek çok çeşidi bulunan tela kumaşlar, kolay işlenebilir olduğundan hemen hemen her şekilde kullanılmaktadır. Plastiklerin yaşam alanlarımızın kalitesini olumsuz yönde etkilemektedir. İleri zamanlarda çok daha büyük problemlere yol açacak olduğu da bir gerçektir. Plastik poşet kullanımı konusunda bütün insanların duyarlı olması gerekmektedir. Bu sebeple duyarlı ve bilinçli kişiler bu tür çantaları kullanmaya özen göstermektedir.

Hemen Ara Whatsapp'tan Sor