Ham Bez Çanta

Ham Bez Çanta, kumaştan imal edilmiştir. Birim miktar fiyatları aşağıdadır. En az 10 bez çanta sipariş edebilirsiniz. Fiyatlara KDV dahildir. Ürünleriniz aynı gün kargoya verilir. % 100 ham kumaş kumaştan üretilmiştir. İnce olduğundan rahat kullanım için tercih edilir. Birçok renk baskı için uygun olsa da, renklerin sayısı azaldıkça baskı kalitesi artar. Sıcak suda yıkanabilir ve yumuşak sıcaklıklarda ütülenebilir. Ürünler nemliyken ütü yaparlarsa daha hızlı açılırlar. İşte 10 veya 20.000 bez çanta.

Ham Bez Çanta

Bez Çanta, torbaların kullanılması, çevreye olan duyarlılığınızı gösterebilir ve ülkemizin kirliliğini önleyebilir. Birçok ülke naylon ve karton çanta kullanımını yasaklamaktadır. Promosyon çantaları uzun ömürlü ve sağlıklı. Tüm kumaş çantalar% 100 pamuktan yapılmıştır. Sitemizden kapıda kredi kartı ve ödeme seçeneklerini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. 20 veya 20,000 adet sipariş edebilirsiniz. Toptan bir bez çanta satın alarak kendiniz ve dünyamız için yararlı bir iş yapmış olacaksınız. Toplu siparişlere e-posta veya telefon yoluyla da ulaşılabilir.

Bez Çanta

Çanta, İstanbul’da tanıtım çanta ve toptan üretim yapan bir firmadır. E-ticaret sistemimiz SSL sertifikalarını kullanır ve son derece güvenlidir. Ürünleriniz ücretsiz olarak adresinize faturalandırılır. Şirket olarak satın alırsanız, satın alma işlemi sırasında fatura bilgilerinizi girdiğinizden emin olun. Ürünler stokta olduğundan, siparişleriniz 1 iş günü içerisinde işlenecektir. Bize olan güveniniz ve ilginiz için teşekkür eder, iyi alışverişler dilerim. Tanıtım çantaları ve sergi çantaları için menüyü kontrol edin. Bebek bezi çantasının dünyası olarak, ilk günün heyecanı ile üretim potansiyelini artırmaya devam ediyor.

Uniway

Çanta, İstanbul’da bez çanta üreten firmamız, kendi üretim hattını kurarak bir araç değildir ve bağımlı bir üretici değildir. Ham bez torbaların üretiminde, müşterilerimizin boyut ve basınçları parçalara bakmaksızın yapılır. Baskılı kumaş çanta, birçok şirket tarafından son zamanlarda tercih edilen en etkili promosyon ürünlerinden biridir. Promosyon bebek bezi çantası, müşteriler için özel olarak tasarlanmış diğer promosyon ürünlerine yerleştirilerek şık bir şekilde sunulmak için kullanılır. Gün boyu müşteriler tarafından

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@uniwaybezcanta.com mail adresimizden yada 0 (224) 224 224 7 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor