Bez Çanta


Bez Çanta, son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Bunun en büyük sebebi, ülkemizde 50 milyona aşkın ürün tüketen, alışveriş yapan bir tüketici kitlesinin bulunmasıdır. Tüketici grubu yapılan alışverişler sonrasında tek bir kişi yıl içerisinde yaklaşık 500 tane tek kullanımlık poşet kullanıyor. Hatta poşet kullanımı büyük alışveriş merkezlerinde 1000 taneye bile ulaşabiliyor. Bakkallardan, marketlerden ve pazarlarından yaptığımız alışverişlerde ise ürünler irili ufaklı plastik poşetlere koyuluyor. Bu poşetlerinde büyük bir çoğunluğu plastikten yapılmaktadır. Maalesef bu poşetlerin pek çoğu sokaklara ve denizlere atılıyor. Naylon ve plastik poşetlerin çözünürlüğü olmadığı için her geçen gün çevreyi kirletiyor. Bu sebeple bilinçli pek çok firma ve kişi çanta kullanımına önem veriyor.

Bez Çanta Nedir?

Bez Çanta, çevre dostu, dayanıklılığı sayesinde sürekli olarak kullanılabilen, geri dönüşüm sağlayan bir üründür. Eski zamanlarda bez çantalar tek renk ve tek desende üretiliyordu. Fakat şimdilerde pek çok renk ve çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Kullanım açısından oldukça rahat ve sağlıklı olan bez çantalar alışverişlerde de size ayrıca kolaylık sağlayacaktır. Ellerinizde irili ufaklı poşetlerle gezmektense çevre dostu bez çantalardan edinebilirsiniz. Bez çantaları genellikle internet üzerinden, el işi ürünleri satan yerlerden ve hobi dünyalarında bulabilirsiniz. Her gün bir sebepten dolayı alışveriş yapıyoruz. Akşam eve gelirken günlük ihtiyaçlarımızı bakkallardan ya da marketlerden karışılıyoruz. Çantalarımızın içerisinde bir adet bez çanta bulundurarak, naylon ve plastik poşet kullanımından vazgeçebiliriz. Böylece her gün kirlenen çevremize duyarlılık gösterebiliriz. Ayrıca bez çantalar oldukça uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra farklı desenlerde ve renklerde oldukça şık bez çantalar edinebilirsiniz. Hatta günlük hayatta da kullanabilirsiniz.

Bez Çanta Promosyonları

Bez Çanta, promosyon olarak bilinçli firmalarında tercihi haline gelmiştir. Öyle ki müşterilerini de bilinçlendirmek bez çantalar çoktan poşetlerin yerini almıştır. Üzerinde logolarının ya da kendi tasarımlarının olduğu promosyon bez çantalarla hizmet kalitesini arttırmaktadırlar. Ayrıca her alışverişine farklı bir bez çanta verilmeyeceği için firmalar bu konuda tasarruf yapmaktadır. Bunun haricinde baskılı çanta üretimi yapılmaktadır. Toplu alımlarda ise fiyatları çok daha uygundur. Baskılı bez çanta imalatı ise, oldukça hızlı ve kolay bir biçimde yapılmaktadır. Özellikle transfer baskı işlemi ile yapılan sipariş gün içerisinde teslim edilir. Çevremiz kirleniyor ve bunun en büyük sebeplerinden biri maalesef kullandığımız poşetler. Durumun farkında olan pek çok üretici ise insanları bilinçlendirmeye çalışıyor. İnsanların dikkatlerini çekebilmek adına üretimlerde oldukça güzel çantalar tasarlıyor ve satışa sunuyorlar. Böylece çoğu insan şimdiden bilinçlenerek, geri dönüşümlü bez çanta kullanımına başladı. Çevremizi temiz tutmak bizlerin elinde ve bu çevrede bizler yaşamaktayız.

Bez Çanta Üretimi

Bez Çanta, modellerinin tümü 0 pamuk ya da anti bakteriyel malzemeden üretilmektedir. Bu nedenden dolayı da kolaylıkla geri dönüşüm yapılabilmektedir. Bez çantaların dikiş kalitesin ve kullanım alanlarına göre; bir bez çanta aylarca kullanılabilmektedir. Ayrıca bez çantalar poşetlerden ve diğer torbalardan çok daha dayanıklıdır. Bez çantalar ile kilolarca ağırlığı kaldırabilirsiniz. Hatta oldukça rahat ve güvenle almış olduğunuz ürünleri taşıyabilirsiniz. Bu çantalar poşetler gibi kolay yırtılmazlar. Pek çok poşeti taşıdığınızda ellerinizi nasıl rahatsız ettiklerini bilirsiniz. Fakat bez çantalarda bu durum söz konusu bile değildir. Sapları diğer taşıma poşetlerine ve torbalarına kıyasla çok daha işlevsel olarak kullanılmaktadır. Hem omzunuza asabilirsiniz hem de elinizde rahatça taşıyabilirsiniz. Bez çantalar hiçbir şekilde bozulmaz. İçerisine koyduğunuz malzemelerden dolayı esneyebilir fakat eski haline kısa sürede geri dönecektir. Oldukça estetik ve işlevseldir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@uniwaybezcanta.com mail adresimizden yada 0 (224) 224 224 7 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor